اموال داری هوشمند

نرم افزار اموال جهت مدیریت اموال و دارایی

اموال هوشمند | اموال داری هوشمند | اموال گردانی هوشمند

هدف اصلی پروژه اموال داری هوشمند ، جمع داری و شناسایی هوشمند دارایی های غیر ثابت یک سازمان است.

افزایش امنیت از نتایج جانبی پیاده سازی این راهکار می باشد اما این مهم برخلاف تصور عموم با پیاده سازی گذرگاه های عبور برای جلوگیری از خروج غیر قانونی یک کالا امکان پذیر نیست بلکه سهولت در عملیات های اموال گردانی و مغایرت گیری در لحظه است که نتیجه ای چون افزایش امنیت و بهبود مدیریت اموال را دارد.

هوشمند سازی اشیا یا همان دارایی با استفاده از تکنولوژی RFID یعنی شناسایی بوسیله امواج رادیویی صورت می پذیرد.

RFID در راهکار مدیریت اموال هوشمند | نرم افزار اموال داری هوشمند

امواجی که بوسیله آنها شناسایی صورت می گیرد دارای بازه بزرگی در طیف گستره امواج ها دارند که ما جهت راهکار مدیریت اموال هوشمند RFID از فرکانس 865 تا 868 مگاهرتز آن استفاده می کنیم. این رنج فرکانس بیانگر RFID غیرفعال یا همان RFID Passive است.

ساده ترین تجهیزاتی که از در کنار هم قرار گرفتن آنها یک سیستم RFID تشکیل می شود، تگ (شناسه هوشمند) و ریدر (تگخوان یا قرائتگر) می باشند. تگ های موجود در سیستم های RFID Passive بدون باتری هستند و با امواج ارسالی توسط ریدر ها فعال می شوند. بدون باتری بودن مزیتی است که موجب شده که این نوع از تگ ها بصورت لیبلی ساخته و قابل استفاده باشند.

تگ های لیبلی به همراه ریدر های پرتابل اجزای لازم و کافی یک پروژه مدیریت اموال هوشمند مبتنی بر RFID می باشند که در ادامه جزییات آنها تقدیم حضورتان می گردد.

با استفاده از سامانه اموال داری هوشمند کاهش 90 درصدی زمان اموال گردانی ، مغایرت گیری سریع ، توزیع بهینه و متوازن اموال در محل های استقرار و همچنین از خرید مجدد و ایجاد انبار اموال مازاد خود جلوگیری نموده ، در نتیجه صرفه جویی مالی زیادی را در سازمان خود ایجاد نمایید.

RFID چیست !

تکنولوژی RFID بهترین روش شناسایی اشیا بر اساس امواج رادیویی بوده و به صورت گسترده در دنیا مورد توجه قرار گرفته است. از این تکنولوژی در کمپانی ها و سازمان های دولتی و خصوصی سراسر دنیا استفاده می‌شود و جزو 10  تکنولوژی برتر دنیا است. سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ RFID در مکان های بسیار زیادی کاربرد دارد.

RFID پارکینگ

مراحل پیاده سازی اموال داری هوشمند جهت مدیریت هوشمند اموال و دارایی های سازمان شما

تماس با ما

مذاکره تلفنی

با اولین تماس شما تمامی اطلاعات لازم جهت تصمیم سازی اولیه و آشنایی با سامانه اموال داری هوشمند توسط کارشناسان زیگ اسمارت به شما داده می شود.

تماس با ما

قرار جلسه

جلسه حضوری / آنلاین

با درخواست شما در خصوص برگزاری جلسه چه به صورت آنلاین و چه حضوری نهایتا 48 ساعت بعد از ثبت درخواست ما اماده حضور جهت ارائه اطلاعات بیشتر و فنی تر در خدمت شما خواهیم بود

قرار جلسه

پروپوزال

ارائه پروپوزال

پس از جلسات صورت گرفته پروپوزال مختص پروژه مجموعه شما تهیه می شود و در یک جلسه حضوری ارائه می گردد. در همان جلسه کارشناسان زیگ اسمارت آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات پیش آماده در خصوص پروپوزال می باشند.

پروپوزال

سند فنی

مشخص شدن جزییات دقیق

مرحله بعد از پروپوزال بررسی وجوه فنی و تعیین جزییات پروژه است. خروجی این گام سند فنی می باشد که هم ممیزی است برای اتمام تحویل پروژه و هم جزییات مبلغی قرارداد را تعیین می کند.

سند فنی

قرارداد

امضائ قرارداد و تفاهم نامه

تمامی صحبت ها و مذاکرات گذشته در گام قرارداد تبدیل به یک تفاهم نامه دو طرفه میگردد که نقشه راه پروژه نیز می باشد.

قرارداد

لیست برداری

عملیات لیست و برداری به روز

در صورتی که از آخرین اموالگردانی مجموعه شما 3 ماه می گذرد، می بایست که لیست برداری مجدد دقیق صورت گیرد. این مرحله نه تنها موجب کاهش زمان لازم جهت الصاق پلاک هوشمند اموال می شود بلکه از تولید اضافی پلاک های بدون استفاده جلوگیری می نماید.

لیست برداری

استقرار نرم افزار

نصب و اجرای نرم افزاری سامانه

در این گام نرم افزار های مدیریتی در سرور مجموعه شما و نرم افزار اندرویدی بر روی ریدر پرتابل پروژه نصب و فعال سازی می گردد. طراحی لیبل اموال مختص مجموعه شما و همچنین ورود لیست اموال قبلی شما نیز در این مرحله انجام می گیرد.

استقرار نرم افزار

آموزش

آموزش کار با سامانه

تمامی آموزش های شامل: نحوه چاپ پلاک ها ، الصاق پلاک ها، تشخیص کالاهای فلزی و غیر فلزی، اموال گردانی هوشمند ف مغلیرت گیری و همچنین نحوه ورود اطلاعات اولیه به طور کامل به نمایندگان معرفی شده از طرف مجموعه شما آموزش و رفع اشکال می شود.

آموزش

پلاک کوبی

الصاق پلاک های RFID

بعد از انجام آموزش های لازم نوبت به چاپ ، رجیستر و الصاق پلاک ها می رسد. این مرحله هم میتواند توسط تیم مجموعه خودتان صورت گیرد و هم به درخواست شما توسط تیم کارشناسان مجموعه زیگ اسمارت. انتخاب با شماست

پلاک کوبی

بهره برداری

استفاده از کلیه قابلیت های سامانه

و پایان راه برای شما جهت استفاده از سامانه اموال داری هوشمند و شروع تعهد برای مجموعه زیگ اسمارت جهت پشتیبانی کامل این سامانه

بهره برداری
اسکرول به بالا