تگ RFID 9654

ALIEN ALN-9654 UHF RFID Label tag


تگ RFID Alien 9654 با چیپ آمریکایی پر فروش ترین برچسب RFID در ایران و جهان​

ویژگی های کلیدی :

  • تراشه Alien آمریکا
  • Worldwide operation in all RFID UHF bands (860-960 MHz)
  • BlastWrite™ and QuickWrite™ mass-encoding
  • Dynamic Authentication™ – anti-cloning/ anti-counterfeit technology
دسته: برچسب: ,

تگ RFID 9654 با نام ALN-9654 RFID Label Tag تولید کمپانی معروف آمریکایی Alien متداول ترین و پر مصرف ترین تگ RFID در جهان است.

تراشه مرکزی لیبل 9654 سری Higges 3 است که در فرکانس UHF کاربری دارد.

تگ ۹۶۵۴ RFID دارای TID کد ۶۴ بیتی منحصر به فرد برای اختصاص هویت منحصر به فرد به هر چیزی بهره می‌برد؛ از طرفی دیگر در ساختار تگ 9654 یک حافظه داخلی 512 بیتی برای ذخیره اطلاعات نیز وجود دارد.

این تگ با کارایی بسیار بالا در پروژه هایی با اهداف عمومی و بالاخص بر روی سطوح دی الکتریک مانند شیشه ، پالت و یا ظروف پلاستیکی استفاده می شود به همین دلیل در بسیاری از سامانه های هوشمند RFID کاربرد دارد. در سامانه هوشمند سازی انبار ( انبارداری هوشمند ) ، پارکینگ هوشمند و بسیاری از راهکار های هوشمند سازی مبتنی بر RFID این تگ RFID کاربرد دارد .

یکی دیگر از دلایل اقبال جهانی این تگ همخوانی آن با تمامی استاندارد های فرکانسی سطح جهان است. در ایران نیز تگ RFID 9654 پرفروش ترین لیبل RFID در سال های اخیر است.

طی سال های اخیر کارخانه تولید کننده این تگ یعنی کمپانی Alien  آمریکا سری جدید این تگ یعنی تگ RFID 9954  را معرفی کرده است. مشاهده مشخصات تگ RFID 9954 

همچنین برای مشاهده اطلاعات کامل تر لیبل 9654 میتوانید به صفحه اصلی این کالا در وب سایت کمپانی سازنده به آدرس https://www.alientechnology.com/products/tags/g مراجعه فرمایید.

 

اسکرول به بالا